ŻŁOBEK

Muzyczny Maluszek - Niepubliczny Żłobek w Głogowie Małopolskim

ul. T. Kościuszki 1 (os. Niwa) - tel. 733 336 838

Żłobek Muzyczny Maluszek w Głogowie Małopolskim po raz pierwszy otworzył swoje drzwi dla najmłodszych w kwietniu 2019 roku. Niepubliczna placówka powstała z myślą o stworzeniu w Głogowie Małopolskim żłobka, w którym będzie panowała przyjazna i rodzinna atmosfera o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Miejsca, gdzie rodzice znajdą troskliwą opiekę dla swoich pociech, ale też gdzie będą prowadzone aktywne zajęcia stymulujące prawidłowy rozwój każdego maluszka w zakresie małej i dużej motoryki oraz sfery emocjonalnej i społecznej. Miejsca, gdzie już od najmłodszych lat będą odkrywane i pielęgnowane talenty małych podopiecznych.

Atmosfera

Żłobek Muzyczny Maluszek w Głogowie Małopolskim to miejsce, w którym każde dziecko poczuje się prawie jak w domu, bowiem rodzinna i przyjazna atmosfera pozwala nie tylko na aktywne i rozwojowe spędzanie czasu, ale też na szybką adaptację maluszka w gronie innych dzieci i w żłobkowych salach.

Troska o dzieci

Profesjonalną opiekę gwarantuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która sprawuje nie tylko opiekę pielęgnacyjną w wyznaczonych godzinach, ale też prowadzi szereg atrakcyjnych zajęć kreatywnych, które pozytywnie wpływają na zindywidualizowany rozwój każdego maluszka.

Wyposażenie

Żłobek Muzyczny Maluszek w Głogowie Małopolskim posiada doskonałe warunki zarówno do zabawy, jak i nauki. Niewątpliwym atutem Żłobka Muzyczny Maluszek są duże, przestronne sale oraz doskonałe wyposażenie, dostosowane do wieku i potrzeb dzieci oraz pobudzania ich wyobraźni i kreatywności.